O nas

header

Onas

Od 2011 roku Centrum Medyczne Tulipan troszczy się o zdrowie naszych Pacjentów.

Powstaliśmy jako centrum skupione na opiece medycznej dla dzieci, jednak  z biegiem czasu i w odpowiedzi na sugestie naszych pacjentów a w zasadzie ich rodziców zdecydowaliśmy sie poszerzyć nasza ofertą także o lekarzy dla dorosłych pacjentów.

Dzięki temu możemy teraz otoczyć opieką całe rodziny !

Oczywiście leczenie najmniejszych pacjentów zawsze będzie naszym „oczkiem w głowie” ale obecnie dużo uwagi poświęcamy także dorosłym pacjentom.

Aby nasza oferta była możliwie szeroka, Centrum Medyczne oferuje także szeroki zakres diagnostyki oraz gabinet stomatologiczny.

W swojej ofercie osiadamy także część estetyczna kliniki, gdzie skupiamy się na wydobywaniu piękna z kobiety. Mając w tym miejscu na myśli aspekt fizyczny, jak i poprawę wewnętrznego samopoczucia pacjentki. Dzięki solidnemu przygotowaniu oraz za pomocą najnowocześniejszych metod koncentrujemy się na korygowaniu niedoskonałości i wszelkich mankamentów urody. Umiejętnie wydobywamy i podkreślamy urodę każdej kobiety, oferując szeroka bazę zabiegów i kuracji. Dzięki temu, każda nasza pacjentka odnajdzie tu coś dla siebie i poczuje się wyjątkowo.

Wirtualnyspacer

cta

centrum medycznetulipan

Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00

masz pytania?zadzwoń lub napisz!

cta
program regionalny UE

nasipartnerzy

partner
partner
partner
partner