Strona główna » Dietetyka

Dietetyka

header

Dietetyka

mgr Paula Grdeń - dietetyk kliniczny

lekarz

Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, doktorantka Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii UP w Lublinie. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów i konferencji. Autorka publikacji popularnonaukowych i naukowych z zakresu dietetyki. Głównie zajmuje się dietoterapią kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS), kobiet planujących ciążę, w ciąży oraz karmiących. Zajmuje się także dietoterapią w otyłości, cukrzycy, chorobach tarczycy. Założycielka i współwłaścicielka Poradni Dietetycznej „Na Wagę Zdrowia” oraz firmy szkoleniowej EduNutrica.pl.

mgr Adam Grdeń - dietetyk sportowy, dietetyk kliniczny

lekarz

Absolwent dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, doktorant Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii UP w Lublinie. Ukończył wiele szkoleń i kursów z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Autor publikacji popularnonaukowych i naukowych. Głównie zajmuje się współpracą dietetyczną ze sportowcami, zarówno amatorami, jak i profesjonalistami. Zajmuje się również dietoterapią w otyłości, cukrzycy, chorobach tarczycy, zespole metabolicznym, problemach żołądkowo-jelitowych. Założyciel i współwłaściciel Poradni Dietetycznej „Na Wagę Zdrowia” oraz firmy szkoleniowej EduNutrica.pl.

mgr Kinga Głaszewska-Furman - dietetyk kliniczny, dietetyk onkologiczny

lekarz

Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu dietetyki. Zajmuje się głównie wsparciem żywieniowym w chorobach onkologicznych oraz w zaburzeniach psychicznych. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Prowadzi także dietoterapię w otyłości, cukrzycy, chorobach tarczycy, zespole metabolicznym i problemach żołądkowo-jelitowych.

Cennik:

Pierwsza konsultacja – 150 zł

Kolejna konsultacja – 120 zł

Personalizowany jadłospis – 150 zł

Analiza składu ciała z omówieniem wyniku – 50 zł

Pakiet miesięcznej współpracy z personalizowanym jadłospisem – 350 zł

Pakiet miesięcznej współpracy ze sportowcem – 400 zł

W przypadku par, druga osoba płaci 50% taniej

Więcej informacji i zapisy online na stronie www.nawagezdrowia.lublin.pl

zobacz więcej
cta

centrum medycznetulipan

Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00

masz pytania?zadzwoń lub napisz!

cta
program regionalny UE

nasipartnerzy

partner
partner
partner
partner